Tehnician Metode (Inginer Proces) Injectie mase plastice_Timisoara_companie automotive

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire proceduri / actualizare proceduri – pentru utilajele din productie
Calibrarea utilajelor de productie
Interventii in caz de erori la mijloacele de productie si rezolvarea acestora
Şcolarizare personal din serviciile suport si productie cu privire la metodele si procesele de productie
Implicare in procesul de achizitie a masinilor si pieselor de schimb
Raportari cu privire la activitatea sa
Troubleshooting AMDEC-uri
Implicat in transferurile de productie – poate fi numit responsabil

CERINTE

Absolvent facultate
Experienta in tehnologia de Injectie de mase plastice
Cunostinte tehnice proces productie
Cunoştiinţe de utilizare a calculatorului (Word, Excel…).
Cunoaşterea instrumentelor din domeniile: Metode si Calitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in acord cu cunostintele si experienta
Companie multinationala
Oportunitati reale de a avansa

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.