Inginer Mentenanta

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza operatiuni de intretinere (preventive si corective)
- Asigura punerea la dispozitie catre productie a echipamentelor intretinute
- Introduce informatii in sistemul informatic in raport cu activitatile efectuate
- Intervine in receptionarea noilor mijloace de productie

CERINTE

- Experienta relevanta in mentenanta , domeniul industrial / automotive
- Cunostinte temenice de electrica, automatisme. hidraulica, pneumatica.
- Experienta in injectii mase plastice este un plus important
- Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi
- Cunostinte de utilizare a calculatorului (pachetul Office),
- Cunostinte de limba engleza tehnica – reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv , activitate intr-o companie in dezvoltare , stabilitate , training.

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Calitate (Management, Specialisti), Embedded SW Engineer, Inginer proces, Engineering Manager, Automatisti in locatii precum jud. Brasov, Timisoara, Arad, jud. Sibiu, judetul Alba.