Inginer mecanic intretinere

TRW Automotive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planifica si supervizeaza intretinerea si functionalitatea echipamentelor si utilajelor, de o maniera preventiva, in conformitate cu planul si specificatiile de lucru si standardele de calitate TRW.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul mecanic-hidraulic;
- Minim 2 ani experienta in intretinerea pe parte mecanica, a masinilor cu actionare hidraulica si pneumatica;
- Experienta in coordonarea unei echipe;
- Experienta in intretinerea masinilor de injectie-spuma poliuretanica, constituie un avantaj;
- Cunostinte bune de operare PC;
- Bune cunostinte de limba engleza;
- Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a activa in cadrul unei companii multinationale, cu perspective de dezvoltare profesionala;
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
- Pachet salarial motivant corelat cu experienta si abilitatile fiecarui candidat

Cu mai mult de 63000 de angajati si 209 de locatii in toata lumea, cu vanzari de peste 13 mld USD, TRW se situeaza printre primii 10 furnizori ai industriei de automobile mondiale si are in spate o lunga traditie in dezvoltarea sistemelor de siguranta a automobilelor.
Locatia din Timisoara include peste 1300 de angajati si produce volane si module de airbag.
www.trwauto.com