Inginer Mase plastice - Timisoara

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analizează şi planifică utilizarea forţei de lucru, cererile legate de spaţiu şi fluxul de lucru, creează planul pentru dispunerea echipamentelor şi a forţei de lucru în vederea creşterii eficienţei.
Elaborează instrucţiuni de lucru pentru fiecare post, proces şi maşină.
Aplică metode statistice pentru a previziona cerinţele şi potenţialul de producţie.
Oferă suport tehnic în ceea ce priveşte acţiunile corective, evitarea defectelor şi rezolvarea de probleme.

CERINTE

• Studii superioare tehnice
• Cunoştinţe asupra procedeelor de injecţie mase plastice.
• Cunoaşterea procesului de control a producţiei prin injecţie de mase plastice.
• Necesare cunostinte de limba engleza

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.