Inginer IT

SC Continental Automotive Products SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii superioare de specialitate;
Bune cunostinte de hardware si software (administrare servere);
Bune cunostinte de limba engleza;
Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

CERINTE

Suport tehnic pentru aplicatiile software;
Monitorizarea si intretinerea sistemelor care functioneaza in companie.

BENEFICII OFERITE

Muncă atractivă şi reale posibilităţi de dezvoltare a carierei într-un mediu profesionist şi orientat catre performanţă;
Pachet de beneficii diversificat;
Salariu atractiv şi motivant în strânsă legatură cu atingerea obiectivelor;
Condiţii de lucru foarte bune şi flexibilitate în ceea ce priveste programul de lucru.

Fiind unul din liderii mondiali, partener al industriei producătoare de autoturisme, Continental face mobilitatea individuală mai sigură şi mai confortabilă. Toate diviziile concernului nostru participă prin inovaţii şi soluţii la cheie pentru dezvoltarea autoturismelor de azi şi de mâine.