Inginer instalatii

SC SA.NU.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si coordoneaza proiectele in lucru pana la finalizare,
- Deplasare la clienti pentru efectuare de masuratori,
- Ofera informatii tehnice si mentine relatia cu clientul pe parcursul derularii proiectului,
- Intocmeste si/sau verifica situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic,
- Intocmeste oferte.

CERINTE

- Cunostinte de operare calculator
- Cunostinte foarte bune in AutoCAD,

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv,
- Oportunitatea de evolutie si dezvoltare profesionala,
- Mediu de lucru placut
- Transport Topolovatu Mare asigurat

SA.NU. SRL se ocupa cu proiectarea, constructia si montarea tubulaturilor de tip circular si rectangular din fier/inox, a componenetelor si accesoriilor utilizate in intregul sector de tratare a aerului si a sistemelor de climatizare ventilatie a aerului.

www.sanucosdefum.com