Inginer instalatii

KLITEHNIMA INSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Elaboreaza oferte tehnice si financiare in vederea participarii la licitatii;
Elaboreaza proiecte tehnice daca este cazul;
Solicita oferte de pret pentru materiale si echipamente;
Urmareste desfasurarea lucrarilor de instalatii.-

CERINTE

- diplomă de inginer instalatii în domeniul construcţiilor;
- peste 3 ani experienţă într-o poziţie similară;
- capacitate mare de lucru;
- persoană organizată, responsabilă, competentă;
- disponibilitate pentru deplasare in tara;
- abilităţi bune de comunicare şi relaţionare;
- cunostinte obligatorii MsOffice si Autocad

BENEFICII OFERITE

se va discuta la interviu final

S.C. KLITEHNIMA INSTAL S.R.L. este o firmă românească cu capital integral privat fondată în anul 2009 care de la înfiinţare şi până în prezent a rămas un partener competitiv şi profesionist pentru proiectele industriale şi civile. Obiectul principal de activitate sunt lucrarile de instalatii electrice si sanitare.