Inginer/Inginera ofertare instalatii electrice si de securitate

HOLDIMAG Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- analiza proiectelor in domeniul instalatiilor electrice si de securitate
- analiza si evaluarea cerintelor beneficiarilor
- analiza si evaluarea furnizorilor
- intocmirea devizelor de proiect, materiale si manopere
- verificarea devizelor, transmiterea catre beneficiar
- comenzi achizitii si urmarire livrare
- evaluarea proiectelor in derulare

CERINTE

- studii superioare, finalizate sau ani terminal
- cunostinte tehnice generale solide
- cunostinte in domeniul instalatiilor electrice
- cunostintele in domeniul sistemelor de securitate constituie un avantaj
- cunostinte avansate in utilizarea programelor tip Office, in special Excel
- cunostinte avansate in utilizarea programelor tip AutoCad (AutoDesk, DraftSight, etc)
- cunostinte bune de limba engleza
- cunostintele de limba franceza constituie un avantaj

Aptitudini necesare:
- buna organizare a timpului
- aptitudini de a respecta termenul de predare a proiectelor
- aptitudini de analiza si evaluare

BENEFICII OFERITE

Decontare transport, cazare si diurna in cazul deplasarilor in tara si strainatate
Bonusuri functie de rezultate si de proiectele derulate cu succes

HOLDIMAG oferă servicii de proiectare, instalare, service si mentenanta instalatii electrice, instalatii de curenti slabi, sisteme de securitate.

Cu o prezenta internationala (in special in Franta) si nationala (agentii in orasele Baia Mare, Timisoara si Bucuresti) HOLDIMAG ofera cadrul dezvoltarii abilitatilor tehnice si personale ale angajatilor sai in beneficiul ambelor parti.

Detalii despre companie si despre proiectele realizate puteti gasi aici: www.holdimag.ro.