INGINER ELECTROTEHNIC - RESPONSABIL PRODUCTIE

S.C. SIPA ENGINEEERING ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVUL POSTULUI:
- Asigura realizarea productiei de dulapuri electrice la standarde de calitate si eficienta.

Responsabilitati:
- Suport tehnic pentru echipa de electricieni
- Organizarea activitatii de productie si coordonarea echipei de lucru
- Supervizeaza activitatea logistica: asigurarea fluxului de materiale; operatiuni de import-export etc
- Intretine relatia cu beneficiarul extern

CERINTE

- studii superioare in domeniul electrotehnic/electromecanic
- experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, minim 3 ani
- orientare catre obtinerea de rezultate si motivarea echipei
- cunoasterea limbii engleze
- abilitati de organizare,coordonare si planificare
- capacitate de rezolvare rapida a problemelor
- disponibilitate pentru lucrul in program prelungit

Constituie avantaje:
- cunoasterea unor medii de proiectare (AutoCad, etc.)
- cunoasterea limbii italiene

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a forma si dezvolta echipa;
- Perspective de dezvoltarea carierei profesionale;
- Pachet salarial motivant.

SIPA - Plastic Packging System - este lider mondial in tehnologii de injectie si suflare a flacoanelor PET,facand parte din grupul Zoppas Industries Romania.
Locatia noastra din Timisoara desfasoara activitati de productie electrica, proiectare mecanica, hidraulica, electrica; service si mentenanta echipamente industriale; precum si activitati comerciale.