INGINER ELECTROTEHNIC - RESPONSABIL PRODUCTIE

S.C. SIPA ENGINEEERING ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVUL POSTULUI:
- Asigura realizarea productiei de dulapuri electrice la standarde de calitate si eficienta.

Responsabilitati:
- Suport tehnic pentru echipa de electricieni
- Organizarea activitatii de productie si coordonarea echipei de lucru
- Supervizeaza activitatea logistica: asigurarea fluxului de materiale; operatiuni de import-export etc
- Intretine relatia cu beneficiarul extern.

CERINTE

- studii superioare in domeniul electrotehnic/electromecanic;
- experienta in domeniul productiei de echipamente electrice, minim 3 ani;
- orientare catre obtinerea de rezultate si motivarea echipei;
- cunoasterea limbii engleze;
- abilitati de organizare, coordonare si planificare;
- capacitate de rezolvare rapida a problemelor;
- disponibilitate pentru lucrul in program prelungit.

Constituie avantaje:
- cunoasterea unor medii de proiectare (AutoCad etc.);
- cunoasterea limbii italiene.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a forma si dezvolta echipa;
- Perspective de dezvoltarea carierei profesionale;
- Pachet salarial motivant.

SIPA - Plastic Packging System - este lider mondial in tehnologii de injectie si suflare a flacoanelor PET, facand parte din grupul Zoppas Industries Romania.
Locatia noastra din Timisoara desfasoara activitati de productie electrica, proiectare mecanica, hidraulica, electrica; service si mentenanta echipamente industriale; precum si activitati comerciale.