Inginer (Departamentul Inginerie Industriala)

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Calcularea eficientei sectiilor pentru a descoperi problemele aparute in timpul procesului si eliminarea acestora
Optimizarea fluxului de productie si reducerea costurilor
Transferul de tehnologie
Reducerea timpilor de productie pentru imbunatatirea eficientei
Realizarea raportului numar de persoane/plan de lucru pentru mentinerea eficientei

CERINTE

Absolvent al Universitatii Politehnica
Cunoasterea la nivel avansat al unei limbi straine de circulatie internationala ( cunoasterea limbii germane constituie un avantaj)
Excelente abilitati de relationare.
Rigurozitate si initiativa

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitati de dezvoltare profesionala

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 2900 de angajati.