Inginer de Vanzari

SC EE TEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SC EE TEST SA recruteaza Inginer de Vanzari (domeniul Electrotehnica).
Candidatul ideal va putea realiza activitati, precum:
analizarea si elaborarea ofertelor tehnico-comerciale bazate pe necesitatile si cerintele specificate de clienti;
oferirea de consultanta tehnica clientilor, in alegerea produsului dorit;
urmarirea cererilor pana la finalizarea acestora;
intocmirea comenzilor catre furnizori;
asigura legatura cu responsabilii tehnici ai furnizorilor de echipamente.

CERINTE

studii superioare de specialitate;
experienta pe o pozitie similara de cel putin 3 ani, in domeniul electrotehnic;
capacitate tehnica de asimilare a produselor;
cunostinte excelente de utilizare a calculatorului;
limba engleza: scris, citit, vorbit- foarte bine;
dinamic, motivat, implicat, cu bune abilitati de comunicare si negociere;
carnet de conducere, categoria B.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
bonuri de masa

Distribuitor a unor importante companii de renume international din domeniul electrotehnicii, energeticii.