INGINER DE VANZARI

BIBUS SES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma SES INVEST recruteaza pentru unul din clientii sai multinationali INGINER DE VANZARI specializat pe automatizari in Timisoara, cu responsabilitati in:
- identificarea potentialilor clienti pe domeniul de activitate specificat
- tratarea tehnica si comerciala a cererilor de oferta
- oferirea de consultanta clientilor in alegerea produsului dorit
- urmarirea cererilor pana la finalizarea acestora
- urmarirea incasarilor de la clienti
- realizarea de deplasari si vizite la clienti
Vizitati www.bibus.ro pentru detalii.

CERINTE

- absolvent de automatizari industriale
- capacitate tehnica de asimilare a produselor
- limba engleza (avansat), a doua limba straina constituie un avantaj
- dinamic, motivat, implicat, cu bune abilitati de comunicare si negociere, stabil
- carnet de conducere, categoria B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant si bonus din vanzari
- mediu de lucru tanar si dinamic
- training-uri in tara si strainatate

BIBUS GROUP - cu sediul central BIBUS GROUP - cu sediul central în Elvetia - este format din 14 companii specializate în comert, service si productie de echipamente industriale, cu o puternica prezenta pe piata Europei.

Cu peste 50 de ani de experienta în tehnica fluidelor, mecatronica si tehnica sistemelor, companiile BIBUS sunt o retea de competenta la nivel european si o conexiune strânsa între marii producatori de echipamente industriale si clienti.

BIBUS SES - îmbina experienta si capacitatea noastra de a oferi solutii pe piata româneasca de echipamente industriale, cu puterea financiara, competenta tehnica si suportul logistic ale grupului elvetian.