INGINER de PROCES

Step UP Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

??? Participa la elaborarea, realizarea, punerea in functiune si monitorizare a proceselor si tehnologiilor;
??? Raspunde de designul, dezvoltarea si testarea tehnologiilor din proiectele coordonate;
??? Coordoneaza implementarea noilor sisteme in procesul de productie;
??? Analizeaza fezabilitatea proiectelor si costurile implicate;
??? Instruieste personalul care va utiliza echipamentele si instalatiile optimizate.

CERINTE

??? Studii superioare de preferat in constructii, mecanica, chimie;
??? Cunostinte de operare pe calculator;
??? Engleza avansat;
??? Persoana comunicativa, care lucreaza bine in echipa, creativa, inovatoare, cu initiativa.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv, posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si entuziasta.

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor. Important pentru oamenii nostri este imbunatatirea continua a performantei, promovarea excelentei si abordarea moderna si inovativa a activitatilor de resurse umane.
Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientul sau, o prestigioasa companie de productie aflata in proces de crestere si dezvoltare a activitatii.