Inginer Costuri

Adecco Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Determina, analizeaza si optimizeaza costurile pentru fiecare santier in parte, utilaj si mijloc de transport
- Colaboreaza cu responsabilii compartimentului tehnic pentru preluare de date privind activitatea pe fiecare santier
- Se asigura ca fiecare inginer completeaza zilnic raportul de activitate al muncitorilor din subordinea lui si verifica veridicitatea acestora
- Intocmeste rapoarte centralizate privind consumul de combustibil pe fiecare utilaj si mijloc de transport
- Centralizeaza saptamanal avizele rosii privind balastul vandut catre fiecare client
tine evidenta tuturor asigurarilor
- Intocmeste situatii privind transporturilke efectuate de catre alte societati
- Intocmeste lunar pontajele
- Pregateste actele necesare in vama pentru efectuarea importurilor

CERINTE

- Studii superioare: facultatea de economie sau inginerie transporturi
- Persoana organizata, spirit de echipa
- Atitudine proactiva
- Persoana deschisa, dinamica
- Capacitate de a lua decizii in situatii-limita

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Oportunitati de promovare
- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii care promoveaza profesionalismul si spiritul de echipa

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.