Inginer constructii civile,industriale si agricole

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Solutioneaza problemele referitoare la investitii - cladiri si echipamente - si la lucrari de reparatii aferente
- Elaboreaza planurile de investitii si reparatii.
- Pregateste documentatia justificatoare pentru lucrarile aditionale neincluse in contracte.
- Intocmeste si raporteaza trimestrial sau ori de cate ori siguranta exploatarii cladirilor este pusa in pericol,bugete pentru expertizari,proiecte de interventii asupra cladirilor.

CERINTE

- Atestat diriginte de santier specialitatea constructii (nu e obligatoriu);
- Studii superioare tehnice, de preferat Constructii;
- Analitic,dinamic,deschis,comunicativ,rezistent la stress;
- Lb.engleza nivel mediu scris si vorbit;
- Operare Microsoft Project, X-cell ,Word,Outlook.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonusuri

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.