Inginer Chimist

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea activitatilor legate de procese de acoperiri metalice( galvanizari, nichelari) si analize de laborator
Coordonarea activitatii persoanelor din subordine

CERINTE

Studii superioare, specializare chimie
Experienta in industria tratamentelor galvanice sau industria chimica
Experienta de lucru in laborator
Cunoasterea la nivel mediu a limbilor italiana si engleza
Abilitati de coordonare a unei echipe

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
Programe de training si dezvoltarea carierei
Pachet financiar foarte atractiv

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale.Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu,avand peste 2900 de angajati.