Inginer calitate (cablaje) - Zona Timisoara

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza problemelor de calitate si luarea de masuri pentru inlaturarea greselilor;
- Raspunde de eliminarea greselilor din mecanismul productiei, conform instructiunilor de lucru, normelor de calitate si specificatiilor clientilor;
- Raporteaza problemele si situatiile legate de calitate catre Manager Calitate si/sau Director Tehnic
- Formarea profesionala continua a personalului din subordine.

CERINTE

- experienta de munca in calitate peste 3 ani (cu accent pe cablaje)
- cunoasterea foarte buna a cerintelor interne de calitate in ceea ce priveste cablajul si piesele componente
- cunoasterea metodelor de calitate (Ishikawa, analiza 5 W, raport 8 D, FMEA);
- limba germana / engleza - nivel mediu;
- abilitatea de a lua rapid decizii, spirit de initiativa, capacitate de persuasiune, fermitate, rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- munca intr-un mediu multinational
- pachet salarial atractiv

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Calitate (Management, Specialisti), Embedded SW Engineer, Inginer proces, Engineering Manager, Automatisti in locatii precum jud. Brasov, Timisoara, Arad, jud. Sibiu, judetul Alba.