INGINER CALITATE

IHM TOTAL CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea documentatie de calitate in conformitate cu standardele aplicate;
- Gasirea de solutii pentru rezolvarea problemelor de calitate;
- Comunicarea cu clientii interni si externi pentru a asigura eliminarea defectelor de calitate;
-Monitorizarea si raportarea defectelor;
-Implementarea actiunilor corective în domeniul calitatii.

CERINTE

- Doi -trei ani experienta in industrie (companie multinationala reprezinta un plus);
- Studii superioare
- Buna cunoasterea a sistemelor de management al calitatii (familiaritatea cu standardele de calitate specifice domeniului automotive reprezinta un avantaj);
- Foarte bune cunostinte de Limba engleza sau franceza - obligatoriu;
- Orientare spre rezultate si capacitate de a identifica prioritatile;
- Bune abilitati de comunicare, responsabilitate si abilitatea de lucra in conditii de stres.

IHM Total Consult este o companie de consultanta care activeaza in domeniul Resurselor Umane va ofera posibilitatea de a va gasi jobul pe care vi-l doriti atat in tara cat si in strainatate.
Valorile care ne conduc activitatea sunt:
Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei procesului de recrutare;
Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.
Folosim cunostintele, experienta, creativitatea si energia noastra in beneficiul dumneavoastra!
Partenerul nostru, companie multinationala din domeniul automotive cauta pentru dezvoltarea echipei candidati pentru postul de INGINER CALITATE