Inginer automatizari industriale

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implicarea in proiecte de dezvoltare si implementare de roboti industriali;
- Programare PLC-uri de tip Proface + HMI (human machine interface);
- Creare de programe pentru echipamentele automatizate in functie de parametrii prestabiliti;
- Intretinerea si optimizarea programelor echipamentelor din productie;
- Va face parte din echipa care se va ocupa de investitii in zona de productie.

CERINTE

- Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba engleza;
- Cunoasterea si experienta in utilizarea pachetelor software pentru design-ul si constructia schemelor electrice (preferat este See Electrical);
- Expertiza in citirea schemelor electrice;
- Experienta relevanta in diagnosticarea, depanarea si/sau punerea in functiune a masinilor automate industriale;
- Experienta in punerea in functiune roboti industriali in 6 axe (constituie un avantaj);
- Spirit de echipa si capacitatea de a lucra in echipa la proiecte de dezvoltare;
- Capacitate buna de comunicare si eficacitate in comunicare;
- Creativitate si aptitudini de rezolvare a problemelor;
- Disponibilitate de a calatori - ocazional;
- Capacitate de a lucra sub presiunea termenelor limita de proiect;
- Disponibilitate de a lucra si peste program in situatii deosebite.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru proprice îmbunatatirea si dezvoltare carierei;
- Salariu competitiv pe piata fortei de munca locala;
- Bonusuri si beneficii in conformitate cu sistemul nostru de salarizare si de compensare;
- Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in organizatie.
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa care apreciaza relatia buna intre membri, promoveaza o atmosfera calda si buna comunicare.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.