Inginer Asigurarea Calitatii Tmisoara

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestioneaza relatia cu clientii, este responsabil cu indeplinirea cerintelor de client;
-Mentine un set de documente referitoare la sistemul de management al calitatii;
-Monitorizeaza si imbunatateste continuu eficienta si eficacitatea proceselor;
-Intocmeste documentatia si evalueaza prima mostra (PPAP);
-Prelucreaza reclamatii de client;
-Efectueaza audituri de produs si proces;
-Efectueaza analize a neconformitatilor si contribuie la planurile de imbunatatire continua.

CERINTE

-Studii superioare tehnice;
-Cunostinte operare calculator; SAP reprezinta avantaj;
-Experienta in domeniul calitatii in industria automotive;
-Abilitati de conducere, comunicare, organizare, initiativa proprie, spirit analitic;
-Obligatoriu cunostinte avansate de limba engleza si italiana.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitate de cariera in cadrul unei companii multinationale.

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients