Inginer aprovizionare

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultarea documentatiilor tehnice si urmarirea graficelor de esalonare a lucrarilor din santiere;
- Intocmirea si centralizarea necesarelor de materiale pe lucrare si pe grupuri de lucrari;
- Solicitarea si analizarea cererilor de oferta de la furnizori;
- Selectia furnizorilor in conformitate cu criteriile stabilite;
- Negocierea contractelor cu subcontractorii;
- Lansarea comenzilor de materiale si urmarirea derularii acestora.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice / economice;
- Constituie avantaj cunostinte in managementul constructiilor;
- Cunostinte de limba engleza / italiana nivel mediu spre avansat;
- Cunostinte PC : Microsoft word, Excel, Outlook;
- Capacitate de a gandi analitic, de a intelege si solutiona rapid problemele;
- Integru, organizat si cu abilitati foarte bune de planificare si negociere;
- Persoana riguroasa , orientata spre rezultate si atenta la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare profesionala si personala ca membru al unei echipe dinamice si performante;
- Pachet salarial motivant, bazat pe performanta individuala.