Inginer Achizitii

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si evalueaza furnizorii de materie prima, materiale si piese de schimb.
- Contacteaza si stabileste relatii functionale cu producatori, furnizori si agenti comerciali.
- Compara ofertele primite de la furnizori din punct de vedere tehnic.
- Verifica stocurile de siguranta.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (mecanica).
- Experienta in domeniu.
- Cunoasterea la nivel conversational a limbilor engleza si/sau italiana.
- Abilitati de comunicare si negociere, spirit de initiativa.
- Disponibilitate de a se deplasa zilnic la Sannicolau Mare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Traininguri de specialitate.
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.
- Transport gratuit.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative. Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale.Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu,avand peste 3300 de angajati.