Inatalator

CEREALCARNI SRL - BANLOC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul cautat de noi este o persoana responsabila, activa, cu simt organizatoric si cu o buna rezistenta la stres.
Trebuie sa dispuna de reale abilitati de comunicare, planificare si organizare si experienta in domeniu.

CERINTE

-organizeaza,supravegheaza si raspunde de executia lucrarilor efectuate la sediul firmei din Banloc.
-colaboreaza cu managerul si il informeaza corect si constant sub aspectul activitatii specifice
- coordoneaza lucrarile de amenajare in locatie
- face liste de materiale necesare pe care le comunica la birou, in vederea achizitionarii
- intocmeste rapoarte de lucru si rapoarte de materiale folosite pe care le preda sefului direct
- este direct responsabil de calitatea lucrarilor efectuate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;

DESCRIEREA FIRMEI

Firma agro agro zootehnica italo-romana cu sediul la Banloc