GREAT CAREER OPPORTUNITY!!! Assistant manager

Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea agendei Managerului General
Stabilirea primelor contacte cu colaboratorii
Insotirea Managerului General la anumite intalniri
Organizare de evenimente diverse chiar si pentru grupuri de persoane
Accesul la informatii confidentiale si pastrarea confidentialitatii pe tot parcursul activitatii

CERINTE

Experienta relevanta pe o pozitie similara
Cunoasterea limbii franceze-nivel avansat este obligatorie
Persoana organizata, discreta, bine informata, cu o gandire analitica
Excelente abilitati de auto-prezentare si comunicare
Foarte bune capacitati organizatorice si experienta in organizarea de evenimente
Capacitatea de a face fata stress-ului
Atentie distributiva
Persoana cu initiativa, dornica sa evolueze profesional

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL FOARTE ATRACTIV

TE REGASESTI IN CELE DESCRISE MAI SUS? TE INTERESEAZA O CARIERA INTR-O COMPANIE MULTINATIONALA?
DACA DA, ASTEPTAM SA ITI DEPUI CANDIDATURA, IN ENGLEZA SAU FRANCEZA, PENTRU ACEST JOB CAPTIVANT, DINAMIC, MOTIVANT.

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.