Grafician Computer

MEDIA-IMAGE DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conceptia de materiale publicitare in-door si out-door,
- creare logo-uri, sigle, pagini web (daca stie),
- corectarea materilelor ce trebuiesc tiparite
- urmarirea productiei in atelierele specializate
- verificarea si finisajul (unde este cazul) materilelor publicitare

CERINTE

- absolvent (de preferat) inginerie
- creativitate, imaginatie, indemanare,
- cunostinte de CorelDraw, Adobe Photoshop, etc.
- engleza minim nivel mediu
- persoana rezistenta la stress si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- lucrul cu o echipa tanara si intr-un mediu placut, intr-un domeniu de avangarda
- posibilitati de a avansa rapid
- posibilitate de specializare la locul de munca

Cu bogata experienta in domeniul productiei publicitare, Media-Image Distribution S.R.L., este printre cele mai completecompanii din acest domeniu, acoperind o gama foarte larga de productie, fiind in permanenta expansiune.