Grafic designer-Timisoara

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creatie materiale promotionale,
- Realizare elemente identitate firma si pregatire pentru tipar, - - ------ Verificare tehnica si optimizare a machetelor in vederea tiparirii sau publicarii lor pe diferite suporturi media.

CERINTE

- Cunoasterea programelor: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign, CorelDraw (nivel mediu),
- Disponibilitatea la program de lucru prelungit,
- Creativitate,
- Responsabilitate
- Capacitate de organizare a muncii proprii, de a lucra in conditii de stres, cu respectarea termenelor limita
- Experienta sau cunostinte in domeniul prepress si in colaborarea cu tipografii constituie un avantaj
- Cunoastere reguli, standarde si tipare de design,
- Experienta in separatia de culoare pentru tipar offset (cunostinte in lucrul cu culori speciale, trapping, overprint etc)
- Capacitate de a lucra la mai multe proiecte simultan
- Viteza de lucru
- Cunostinte de design publicitar
- Cunostinte DTP
- Obligatoriu portofoliu (prezentat la interviu)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv in functie de rezultate, bonusuri. Salariul creste constant pana la un plafon stabilit de inainte, acesta se stabileste in functie de eficienta si competenta.

Cum puteti aplica la acest job: (alegeti varianta convenabila)

* aplicati chiar aici pe site sau
* trimiteti CV-ul dvs. pe fax: 0256 274 706 sau
* trimiteti CV-ul dvs prin posta pe adresa: Delta HR Consult, str. Albinelor nr. 76, Timisoara sau
* trimiteti CV-ul dvs. pe adresa de e-mail: cv@deltahrconsult.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta in Managementul Resurselor Umane

Pentru a vedea alte posturi disponibile ale Delta HR Consult vizitati pagina web a companiei:
www.deltahrconsult.ro/joburi_ro.php