Gestionar Magazin Steilmann Timisoara Mall

Steilmann

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura consilierea clientilor pentru a determina vanzarea de produse vestimentare.
- Aplica toate criteriile comerciale de magazin conform standardelor Steilmann.

CERINTE

- Studii medii/ studii superioare (chiar si studenti)
- Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu
- Cunostinte PC
- Abilitati de a lucra cu clientii
- Persoana orientata spre indeplinirea targetului de vanzare

BENEFICII OFERITE

- Salariul fix
- Comision lunar in acord cu realizarea planului de vanzare
- Tichete de masa
- Bonusuri bianuale
- Cadouri Steilmann cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun.
- Facilitati de achizitionare produse Steilmann conform regulilor interne.
- Instruire specifica
- Dezvoltare profesionala continua, cariera.

Steilmann Bukarest, companie romano-germana, membra a Gruppe Steilmann cel mai mare producator de confectii din Europa. Incepand cu anul 2006 a devint membra a grupului italian Miro Radici, numarul 10 in Europa pe confectii textile. Obiectivele viitoare Steilmann sunt urmatoarele:
- deschiderea in Romania a unei platforme industriale de productie pe Europa de Est
- extinderea retail in Europa de Est si extindere nationala cu un total de 80 magazine