GESTIONAR Magazin Steilmann Timisoara

Steilmann Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizarea si solutionarea problemelor administrative ale magazinului; comercializarea marfurilor in mod corect si la pret real;
-Indeplinirea tuturor activitatilor contabile care tin de gestiune, corect si in timp util;
-Va avea in subordine intreaga echipa de vanzatori pe care o va coordona si supraveghea in mod constructiv si echitabil;
-Participarea la toate formele de instruire; insusirea temeinica a materialelor de informare legate de colectie, calitate si tehnici de vanzare
-Va organiza cu fiecare membru al echipei de vanzare activitatile (ture, activitati, concedii);
-Inventare: colaborarea cu revizorul contabil; identificarea si sortarea produselor.

CERINTE

-Studii economice
-Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel conversational,
-Cunostinte de operare Microsoft Office.
-Abilitati intelectuale: inteligenta, memorie, creativitate, receptivitate la nou.
-Abilitati de relationare cu clientii: extroversie, nivel vocabular comercial, capacitate de contactare, talent oratoric, formulari uzuale, colaborare cu echipa de vanzare.
-Cunostinte profesionale: bune cunostinte merceologice si de tehnica vanzarii,
-Calitati profesionale: talent pentru vanzare, amabilitate, prezenta agreabila, spirit de initiativa, punctualitate, capacitate de organizare, interes-implicare
-Abilitati de lider

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix motivant
-Bonus lunar in acord cu atingerea targetului de vanzari.
-Pachet de beneficii conform nivelului stabilit de companie.

DESCRIEREA FIRMEI

productie si comert in confectii