GESTIONAR DEPOZIT

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea din depozit
- Organizeaza spatiul
- Asigura intretinerea corespunzatoare
- Raspunde de respectarea normelor de protectia muncii, PSI si de securitate
- Gestioneaza circuitul produselor-receptie intrari/iesiri, stocare, atat din punct de vedere cantitativ precum si al starii tehnice
- Intocmeste documentele necesare conform normelor specifice de gestiune precum si cerintelor firmei

CERINTE

- Persoana responsabila si serioasa, cu referinte bune si fara cazier.
- Cunostinte operare PC, Office, programe de gestiune
- Experienta pe o pozitie similara
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial avantajos
- Mediu de lucru deosebit

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.