Gestionar

Misavan Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Asigura miscarea stocurilor in baza documentelor de intrare/iesire;
- Opereaza in stoc miscarile de marfa;
- Expediaza marfa catre clienti;
- Gestioneaza documentele justificative legate de stocuri;
- Efectueaza inventarul stocului de marfa;
- Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei;
- Raporteaza orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
- Respecta legislatia de gestiune a stocurilor;
- Coordoneaza echipa de manipulanti marfa.

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 1 an
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunostinte de legislatie gestiune stocuri;
- Aptitudinea de a lucra cu documente fiscale;
- Memorie vizuala;
- Spirit organizatoric;
- Disponibilitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru intr-o echipa profesionista;
- Pachet salarial motivant corelat cu performanta.

Furnizor pe domeniul retail si HoReCa de solutii integrate de curatenie.
Oferim o gama larga de produse de calitate (chimice profesionale de curatenie, articole de menaj, unica folosinta, hartie profesionala, etc.)