Functionar Livrari Depozit

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea documentelor de livrare in SAP (delivery note, shipment);
Mentinerea legaturii cu Team leaderul pentru buna desfasurare a livrarilor catre clienti;
Ajuta la pregatirea produselor finite care urmeaza a fi livrate;
Se asigura ca fiecare camion incarcat are procesul de Load Control efectuat;
Completarea avizelor de expeditie catre clienti;
Verificarea si predarea tuturor documentelor de transport expeditie (CMR, AWB, aviz de expeditie) catre departamentul financiar;
Participarea activa la activitati generale in cadrul depozitului;
Verificarea fizica si in sistemul informatic a ambalajelor returnabile in momentul livrarii;

CERINTE

Experienta relevanta pe un post similar
Cunostinte SAP
Limba engleza - nivel mediu
Disponibilitate la lucru in doua schimburi

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonusuri lunare si anuale
Tichete de masa
Transport asigurat
Servicii medicale

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).