Senior Developer

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania cauta un programator GUI experimentat care sa aduca un know-how valoros, insa din pozitia de programator cu experienta, vei participa la intreg ciclul de viata al unui proiect, intr-o echipa mica si te vei putea implica atat in programare backend cat si frontend, avand posibilitatea de a invata si utiliza tehnologii variate (HTML, Javascript, C#, Java, C++ etc.)

CERINTE

• Cunostinte de programare orientata pe obiecte, design si patternuri arhitecturale
• Foarte bune cunostinte de programare JavaScript, HTML, CSS si Web services.
• Cunoasterea unor frameworkuri si design patterns de JavaScript
• Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (scris, vorbit).

Constituie avantaj:

• Cunostintele de Ajax, JSON, XML
• Cunoasterea limbii germane

BENEFICII OFERITE

Firma romano-germana
Salariu motivant
Program de lucru foarte flexibil
Asigurare privata de sanatate
Tichete de masa
Mediu de lucru placut, echipa tanara

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.