FEMEIE DE SERVICIU

TELCO-PE

20-07-2018 | EXPIRA LA 09-08-2018

RESPONSABILITATI

Igienizarea sectiilor de productie, a grupurilor sanitare si a salii de mese.

CERINTE

Disponibilitatea de a lucra 3 schimburi de 8 ore/zi
Disponibilitatea la munca suplimentara
Indemanare, seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca direct pe firma noastra de productie+tichete de masa (300 lei lunar)
Al 13-lea salariu, bonusuri de prezenta, plata orelor suplimentare si de noapte.
Bonus de recomandare de 300 lei net.
Decontarea abonamentului pe mijoacele de transport in comun.
Aproape de mijloacele de transport in comun
Conditii de munca foarte bune, munca fara solicitare fizica
Instruirea/calificarea direct la locul de munca

DESCRIEREA FIRMEI

TELCO-PE SRL, firma de productie electronica certificata SR EN ISO, este o companie privata cu peste 380 salariati in sediul din Timisoara, peste 200 salariati in sediul din Caransebes si apartine firmei germane Pantel Elektronik AG din Erlangen.
TELCO-PE SRL este o companie care isi trateaza cu seriozitate salariatii si colaboratorii, dornica sa atraga candidati intr-un colectiv tanar si asigurand un mediu de muncă conform tuturor standardelor europene.