Facturista

S.C.Dynamic Carier.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate primara
- receptia facturilor
- incheierea a 60 de facturi/zi
- realizarea platilor cu bilete la ordin, la termen
- evaluarea soldurilor clientilor

CERINTE

- studii medii
- cunostinte operare PC (stretea PS, D-soft)
- experienta in domeniu constituie avantaj
- atitudine pozitiva
- asertivitate
- persoana organizata

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonusuri in functie de realizari si implicare
- Cursuri de specializare
- Posibilitatea de a lucra inr-o echipa tanara

Dynamic Carier recruteaza facturista pentru o firma ce comercializeaza materiale de constructii din Timisoara.

Dynamic Carier este o companie care va ofera servicii specializate de recrutare si selectie.
Compania Dynamic Carier a luat nastere din dorinta de a furniza calitate si profesionalism in serviciile de recrutare si selectie.
Avem o retea de suport si o echipa de specialisti capabili sa raspunda repede si corespunzator cerintelor dumneavoastra.