ERP Sales Representative

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzari business to business de soft ERP (pentru mai multe judete)
Implementarea strategiei de vanzari a firmei
Invatarea si promovarea produselor si serviciilor oferite de firma
Extinderea portofoliului de clienti
Realizarea targetului de vanzari

CERINTE

Experienta in vanzari Business to Business, preferabil in domeniul IT sau similar
Cunostinte IT
Permis cat B
Abilitati de comunicare
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Persoana activa, motivata de munca de teren
Persoana prietenoasa, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
Persoana tanara entuziasta, cu initiativa si cu potential
Experienta de lucru cu/vanzare a ERPurilor constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision din vanzari
Laptop si telefon mobil

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre