Electronist intretinere

Analog TV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Program de lucru fix (8h/ zi + 1h pauza de masa).
Rar, interventii rapide in TM, AR, CS.
Se asigura salariu conform abilitatilor, telefon mobil, transport in interes de serviciu, mediu de lucru civilizat, colectiv tanar, premii si posibilitatea de renegociere periodica a veniturilor.

CERINTE

Cunostinte bune de electronica aplicata, experienta in diagnosticare si depanare aparatura audio- video (camere video, playere- recordere DVD, CD, video, lumini, microfoane, retele alimentare joasa tensiune, mixere AV, etc)
Experienta relevanta in domeniu.
Cunostinte de limba engleza.
Permis auto.
Autodidact.
Capabil sa intervina rapid in cazul unor defectiuni minore si sa diagnosticheze rapid defectiuni medii/ majore ale aparaturii audio- video, iluminat special, comunicatii, alimentare.

Post TV regional, cu acoperire in judetele Timis, Arad si Caras Severin, prin retelele CATV si acoperire nationala prin satelit (DIGI TV). Postul este in curs de extindere a ariei de acoperire si a grilei de programe.
Mai multe detalii la www.analogtv.ro