Electromecanic

SC LORENCIC BAUSERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Depanarea utilajelor de mica si medie mecanizare in Service-ul filialei.
- Deplasari in santierele teritoriului arondat cu automobilul Service Mobil in vederea depanarii utilajelor.

CERINTE

- Persoana dinamica care sa dea dovada de profesionalism, cu abilitati tehnice, seriozitate, orientare catre obtinerea de rezultate optime.
- Cunostiinte mecano-electrice ample in ramura de activitate pe care o desfasuram,
- Disponibilitate la deplasari in teritoriul arondat.

BENEFICII OFERITE

- Scolarizare si training de specialitate.
- Automobil, telefon mobil.

Lorencic Bauservice face parte din concernul Schmid Industrie Holding (Baumit, Murexin, Austrotherm, Calmit, Wopfinger), are patru sucursale in Romania si un numar de peste 50 de angajati, activitatea principala fiind comercializarea la scara larga a masinilor, uneltelor si a materialelor de constructii (mica si medie mecanizare).