Electrician utilaje industriale

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura functionarea utilajelor si instalatiilor si efectueaza orice interventie pentru remedierea defectelor aparute din punct de vedere electric;
- Participa la activitatile de mentenanta planificata
- Participa impreuna cu echipa de electricieni la efectuarea diverselor lucrari de intretinere si de crestere a capabilitatii echipamentelor in departament

CERINTE

- Cunostinte despre: panouri electrice, circuite electrice industriale, motoare de curent continuu etc
- Experienta de lucru intr-o fabrica ca electrician de utilaje
- Dorinta de a invata si lucra cu tehnologie moderna
- Abilitati de comunicare si spirit de echipa
- Persoana deschisa, capabila sa invete lucruri noi, cu spirit de echipa, flexibila
- Cunostinte de Word, Excel, Internet
- Cunostintele de limba italiana constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada nedeterminata dupa primele 3 luni de proba
- Mediu de lucru modern
- Salariu atractiv
- Orele suplimentare se platesc
- Bonuri de masa dupa 3 luni
- Posibilitãti de dezvoltare

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre