ELECTRICIAN

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- excuta lucrari in instalatii electrice de joasa si medie tensiune, instalatii electrice de utilizare si reparatii.
- executa lucrari de intretinere si reparatii a masinilor industriale
- rezolva probleme de automatizari

CERINTE

- Scoala profesionala sau liceu
- calificare: electrician
- experienta automatizari utilaje industriale
- respectarea standardelor de lucru

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Prime/bonusuri lunare

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.