ELECTRICIAN

S.C. SIPA ENGINEERING ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Montare-asamblare dulapuri electrice la standarde de calitate ¿i eficien¿¿.

CERINTE

-studii medii in domeniul electrotehnic/electromecanic
-experien¿¿ în domeniul produc¿iei de echipamente electrice, constituie avantaj
-cunostinte strungarie, frezare, sudura
-simt tehnic si dexteritate
-disponibilitate pentru lucrul in program prelungit
-cunoa¿terea limbii engleze/italiene, constituie avantaj
-capacitatea de a lucra in echipa si independent

BENEFICII OFERITE

-Integrarea intr-un colectiv profesionist, conditii optime de munca
-Perspective de dezvoltarea carierei profesionale
-Pachet salarial atractiv- salariu in functie de nivelul de cunostinte profesionale
-premii lunare: pina la 60% fata de salariul de incadrare, functie de eficienta

SIPA - Plastic Packging System - este lider mondial in tehnologii de injectie si suflare a flacoanelor PET,facand parte din compania multinationala Zoppas .
Locatia noastra din Timisoara desfasoara activitati de productie electrica, proiectare mecanica, hidraulica, electrica; service si mentenanta echipamente industriale; precum si activitati comerciale.