Electrician

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea instalatiilor si a sistemelor electrice;
• Executarea retelelor de curenti tari;
• Realizarea impamantarii si conectarea cablurilor electrice la diferite echipamente;
• Efectuarea deplasarilor pentru realizarea instalatiilor electrice din diverse puncte de lucru.

CERINTE

• Studii medii: profil electric, electronic sau eletrotehnic;
• Experienta in cablajul sistemelor de curenti tari;
• Autorizatia A.N.R.E constituie un avantaj;
• Disponibilitate de deplasare;
• Persoana responsabila si dinamica.

BENEFICII OFERITE

• Oportunitati de dezvoltare profesionala;
• Telefon mobil;
• Autoturism pentru deplasari;
• Salariu atractiv.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro