ŞEF DE SCHIMB, Fabrica de volane DETA

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea, instruirea si controlul personalului din subordine;
Asigurarea prin intermediul manipulanţilor a materialelor necesare desfăşurării activităţii pe secţii;
Colectarea, prezentarea şi prelucrarea datelor relevante pentru performanţa schimbului (productivitatea, calitatea, AQM, FSK, pontaj)
Monitorizarea planului de producţie;
Rezolvarea problemelor apărute pe schimb: de calitate, de productivitate, conflicte;
Asigurarea şcolarizării personalului din secţie pe probleme de: modificare standarde, probleme de calitate apărute;
Ţinerea evidenţei privind stocurile de materiale.

CERINTE

Studii medii;
Experienţă în lucrul cu pielea – minim 1 an;
Bune calităţi de comunicare, răbdare şi perseverenţă;
Experienţă în lucrul cu oamenii - organizarea şi coordonarea unei echipe;
Îndemanare şi simţ pedagogic.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant bazat pe competenta si evolutie profesionala;
- Conditii de munca la standarde internaţionale;
- Asigurare privata de sanatate;
- Tichete de masa;
- Servicii medicale gratuite;

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America