Educatoare - Gradinita particulara Timisoara

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea, pregatirea materialelor si sustinerea activitatilor zilnice conform programei Ministerului Invatamantului
- predare in limba romana
- predarea limbii engleze ca limba straina
- desfasurarea activitatilor de educatie igienico-sanitara
- sprijina copiii la masa si la culcare/trezire, ajutata de o ingrijitoare
- relationeaza cu parintii la venirea /plecarea copiilor din gradinita sau in alte situatii care se ivesc

CERINTE

- intelegerea specificului varstei prescolare dar si a fiecarui copil in parte
- capacitate de empatie
- experienta relevanta in lucrul cu copiii prescolari
- sa comunice si sa relationeze bine cu parintii
- studii superioare, preferabil de specialitate
- cunostinte de limba engleza cel putin nivel mediu
- sa poata face echipa cu celelalte educatoare dar si cu personalul administrativ.
- disponibilitate pentru inceperea activitatii din luna aprilie, imediat dupa Sarbatoarea Pastelui

BENEFICII OFERITE

- oferta salariala peste media pietei, corelata cu performantele individuale
- posibilitatea de crestere a veniturilor odata cu asumarea de sarcini suplimentare, implicare, performante obtinute
- masa de pranz gratuita
- un mediu de lucru placut, bazat pe spirit de echipa, profesionalism si dotari materiale moderne in gradinita

DESCRIEREA FIRMEI

Training si Consultanta in Managementul Resurselor Umane