Educatoare

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegherea si ingrijirea copiilor cu varste intre 1 si 6 ani
Realizarea procesului educational
Intocmirea de acte specifice (planificari, referate)
Asigurarea confortului si sigurantei fiecarui copil

CERINTE

Experienta in domeniul educational
Studii de psihologie/pedagogie
Disponibilitate program prelungit
Persoana ambitioasa, calma, dinamica, matura, capabila sa conduca un grup

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).

Echipa noastra este formata din specialisti in domeniul resurselor umane, cu o bogata experienta acumulata, cu capacitatea de a vedea latura deosebita a fiecarei actiuni intreprinse. Iar aceasta latura aparte este cea care aduce intotdeauna noul, ineditul, cea care contribuie la dezvoltarea noastra profesionala si personala.