Editor imagine in Timisoara

ProTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- editeaza audio-video stirile si reclamele publicitare;
- verifica semnalul video si audio daca se incadreaza in parametrii tehnici;
- intretine echipamentul din dotare.

CERINTE

- absolvent studii medii sau superioare;
- experienta in domeniu minim 1 an de zile;
- cunoasterea la nivel mediu a aplicatiilor Adobe Premier CS3, AdobePhotoshop si Adobe Audition;
- cunoasterea la nivel utilizator a protocolului FTP;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- bune abilitati de comunicare si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii profesionale;
- pachet salarial atragator.

ProTV activeaza pe piata romaneasca din 1 decembrie 1995. Este postul TV care a revolutionat termenul de televiziune privata in Romania si care a dat startul pentru o serie de produse puternice pe piata media romaneasca: Acasa, ProCinema, ProTV International, ProFM, InfoPro