Economisti in domeniul Finante – Contabilitate

SC IULIUS MANAGEMENT CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- absolventi ai Facultatii de Economie si Administrare a Afacerilor;
- cunostinte de contabilitate, analiza financiara si de legislatie fiscala;
- buni cunoscatori ai pachetului de programe MS Office ( cunostinte solide de lucru cu MS Excel);
- spirit de echipa, activ, dinamic, inteligent, tact, atitudine pozitiva, discretie, loialitate, capacitate organizatorica, spirit de initiativa, flexibilitate, capacitate de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial motivant ( inclusiv bonuri de masa);
- conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant;
- posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara, caracterizata prin performanta si succese dovedite.

IULIUS MALL TIMISOARA
ARISTIDE DEMETRIADE NR.1, TIMISOARA
Telefon/Fax: 0256/278226
Email: cristina.dogaru@iuliusmall.com