Economist - urmarire furnizori

Azur

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Inregistreaza facturile de prestari servicii pe conturi de cheltuieli si cod buget.
¿ Urmareste corectitudinea completaril facturilor de catre clienti si de catre persoanele care gestioneaza bugetele
¿ Inregistreaza facturile de imobilizari corporale si necorporale.
¿ Inregistreaza notele de intrare receptie aferente importurilor
¿ Inregistreaza platile efectuate la furnizori prin banca.
¿ Inregistreaza notele contabile de compensare.
¿ Inregistreaza platile facute din avansuri.
¿ Inregistreaza receptie fara facturi

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- experienta in domeniu minim 1 an
- cunoasterea legislatiei in domeniul financiar contabil
- cunostinte de operare PC
- permis conducere categ B

SC AZUR SA, subsidiar al ICC Industries Inc. New York, este unul dintre cei mai mari producatori de lacuri si vopsele din Romania.

Principalele obiective ale SC AZUR SA sunt inovatia tehnica si calitatea, societatea lucrand conform standardelor ISO 9001. SC AZUR SA are propriile servicii de cercetare si dezvoltare prin intermediul carora colaboreaza cu alte firme in vederea dezvoltarii noilor produse.