ECONOMIST ¿ în Timisoara

S.C. EUROHOLDING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

o Absolvent(ă) de studii medii sau superioare economice;
o Experienţă relevantă (minimum 3 ani) în domeniul economice;
o Cunoştinţe foarte bune de contabilitate financiară şi de gestiune;
o Bune cunoştinte de calculator (MS Office), de preferat experienţă în lucrul cu programe integrate (pe interfaţa ERP);
o Capabil şi doritor să-şi asume responsabilităţi şi să ia decizii;
o Persoană riguroasă, foarte organizată şi atentă la detalii.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personală şi profesională ca parte a unei echipe de profesionişti;
- Pachet compensatoriu atractiv.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 10 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:

EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;

EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;

EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;

EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;

EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;

NETEX: produse netesute pentru industria textila ;

MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.