ECONOMIST DEPARTAMENT FINANCIAR

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea in contabilitate a facturilor primite si emise, a deconturilor de cheltuieli ¿i a ordinelor de deplasare, a registrului de casa, a operatiunilor de banca, a inchiderilor de luna, etc.

CERINTE

Absolvent al facultatii de stiinte economice
Minimum 3 ani experienta intr-un post similar
Cunostinte operare calculator
Cunoasterea legislatiei cu privire la intocmirea si utilizarea documentelor cu regim special si cu privire la modul de utilizare a diferitelor instrumente de incasare si plata
Cunoasterea legislatiei cu privire la inregistrarile contabile, fiscalitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, tichete de masa, telefon de serviciu, transport gratuit, bonusuri, excursii

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.